Adél - sprchový olej, Eoné 100 ml

Katalogové číslo: 4020.100

Nádherně květinovo-citrusově vonící mycí olej pro celkovou i intimní hygienu žen i mužů. Tělo šetrně umyje, rozradostní duši a příjemně navoní tělo přírodními vůněmi.

456,00 Kč

Zaregistrujte se a získáte 3% slevu.

Parametry produktu

Popis

Eoné Adél - sprchový olej 100ml

Adél je určen pro celkovou a intimní hygienu žen i mužů pro sprchování, uvolňující koupele i partnerské masáže. Pro svoji vůni je velmi oblíbený. Rozradostňuje. Má velmi dobrou mycí schopnost, současně ale zabraňuje vysoušení pokožky a sliznice. Působí příznivě proti celulitidě. Díky ylang-ylangovému oleji je Adél lehce afrodiziakální.

Obsažená řebříčková silice (žlutá nebo modrá) působí harmonizačně zejména na ženskou energii. Podle druhu řebříčkové silice je pak olej zabarvený více do žluta, žlutomodra až modra.

Jak se používá:

Sprchování:
Olej (přibližně 1 až 2  lžičky) naneste na mokrou pokožku a rukou rozetřete. Vznikne mycí emulze. Jemnou masáží omyjte celé tělo a opláchněte. Pokud necháte olej na těle chvíli působit a hned neopláchnete, podpoříte působení silic i rostlinných olejů.

Koupele:
Do vodní lázně přidejte jednu lžíci oleje  a nechte rozplynout ve vodě. Ve vaně zůstaňte 15-20 minut, poté neoplachujte a nechejte oleje dále působit na pokožku.

Masáže:
Potřebné množství oleje vmasírujte do pokožky a nechte působit. Ideální pro partnerské a harmonizující masáže.

Holení nohou:
Na mokrou pokožku naneseme několik kapek Adélu a rukou rozetřeme. Získáme emulzi, která usnadní holení. Po oholení opláchneme.

Kompletní složení:

Pomerančová silice, Řebříčková silice, Ylang-ylangová silice, Sójový olej rostlina není GMO, Upravený olivový olej gentle, Extrakt z grapefruitového jádra